Metoda BICOM

„Chceme, abyste se cítili dobře.“

  • Celostní přístup
  • Vysoká úspěšnost
  • Bez léků
  • Neinvazivní
  • Efektivní
Biorezonance Bicom Veleta Brno

Biorezonance Bicom v Brně Kohoutovicích

Přístroj Bicom Optima

Přístroj Bicom patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodní léčby do oblasti tzv. „komplementární medicíny“. Používá se v humánní a veterinární medicíně již více než 30 let v 90 zemích světa a pochází z Německa (např. ve Švýcarsku je hrazena zdravotními pojišťovnami).

V dnešní době žijí lidé ve velkém blahobytu - technické přístroje, neuvěřitelně rychlé transportní a komunikační prostředky, nepřeberný počet chemických látek a velké množství hotových potravin ulehčují náš všední život. Čím více však tyto vymoženosti využíváme, tím vyšší cenu za ně musíme platit.

Proč metoda Bicom?

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie. Používá se k aktivaci a obnovení vlastních samoléčebných schopností těla pomocí metody biorezonanční terapie. Metoda Bicom je určená pro zjišťování a odstranění zátěží na biofyzikální úrovni. Bicom neurčí diagnózu, ale systémovou příčinu z pohledu tzv. celostní medicíny. Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a eliminovány (často skryté) zátěže, které není vždy možno analyzovat na laboratorní úrovni.

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení:

Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat mechanismy potřebné k zotavení těla.

S jakými obtížemi vám můžeme pomoci?

Průběh terapie

Nemusíte se ničeho bát, metoda Bicom je zcela bezbolestná a šetrná, klienti v jejím průběhu zpravidla necítí žádné známky jejího působení. Terapie probíhá na nejnovější verzi přístroje BICOM Optima II, klient je usazen do pohodlného křesla a může po celou dobu terapie odpočívat nebo si číst knihu, noviny či časopis. Terapii lze rozdělit na vstupní a následnou s jednotlivými dílčími kroky a programy, které jsou zvoleny tak, aby bylo dosaženo co nejlepších a nejrychlejších výsledků vedoucích k Vašemu uzdravení.

Vstupní terapie

Pomocí sady ampulí pro testování energetických souvislostí v organismu lze efektivně zjistit, který orgán je oslabený nebo naopak zablokovaný. Zátěžovými ampulemi zjišťujeme patogenní zátěže na jednotlivých orgánech (bakterie, viry, těžké kovy, chemická zátěž, plísně, paraziti, elektrosmog) a dále, zda se jedná o akutní (náhlou) nebo chronickou (dlouhodobou, opakovanou) zátěž.

Již v rámci vstupní návštěvy probíhá pomocí metody biorezonance harmonizace a stabilizace organismu tak, aby byl schopen podstoupit vhodné programy na detoxikaci (vyvedení) patogenů z postižených orgánů a jejich posílení. Nedílnou součástí harmonizace je využití tzv. Bachových esencí. Jako poslední krok jsou zařazeny programy na celkové posílení imunitního systému.

U chronických problémů je třeba více sezení, v případě akutních problémů dochází k eliminaci patogenů a harmonizaci těla většinou již po první nebo druhé návštěvě.

Následná terapie

V následném kontrolním sezení, které probíhá cca za 7 – 30 dní, zjišťujeme účinek biorezonance na organismus z předcházející kúry. Pokud má klient dlouhodobé nebo opakované problémy, existující symptomy většinou po vstupní biorezonanci ještě přetrvávají, avšak zpravidla již ve slabší intenzitě. V tom případě je nutné některé programy opakovat nebo zařadit jiné vhodné programy a v terapii pokračovat až do vymizení příslušných symptomů.

Našim cílem je pomáhat Vám co nejlépe a co nejrychleji pomocí přístroje BICOM!

Kontakty

Mgr. Hana Janásová, MBA - terapeut biorezonanční metody BICOM

Telefon: 777 794 356
E-mail: info@bicomveleta.cz
Místo terapie: Brno-Kohoutovice

Rezervace terapie Bicom předem nutná.

Kontaktní a rezervační formulář - Bicom Brno Veleta

Prostřednictvím kontaktního formuláře nás můžete kontaktovat nebo se objednat na terapii.

Povinné pole jsou označené (*)

Vyplňte minimálně jeden z kontaktních údajů (e-mail nebo telefon).

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo stodvacetčtyři (*)

Odesláním formuláře udělujete subjektu Sdružení Veleta, z.s. (dále správce), IČ: 22665471, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve formuláři za účelem vyřízení Vašeho požadavku / dotazu. Souhlas udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoliv bezplatně odvolat na adrese správce v souladu s § 5 odst. 5 zákona č. 101/2000 Sb.